zDolny Ślązak (wcześniej zDolny Ślązaczek)

rok szkolny 2020/2021

  • JĘZYK POLSKI
    Hanna Cicha, kl. 8e - laureat
    Justyna Kładoczna, kl. 8e - laureat
    Małgorzata Wróbel, kl. 8e - laureat
    Mateusz Orleański, kl. 7f - finalista
  • JĘZYK ANGIELSKI
    Jakub Chytroń, kl. 8e - laureat
    Franciszek Przybył, kl. 8e - laureat
  • HISTORIA
    Mateusz Orleański, kl. 7f - laureat
  • MATEMATYKA
    Wiktoria Bazan, kl. 8e - laureat
    Maria Pezda, kl. 8e - laureat
    Małgorzata Wróbel, kl. 8e - laureat
    Mateusz Orleański, kl. 7f - finalista
  • FIZYKA
    Inga Niżańska, kl. 8d - laureat
    Michał Rudzik, kl. 8e - laureat
    Maria Pezda, kl. 8e - finalista
  • CHEMIA
    Alicja Dyła, kl. 8c - laureat
    Ignacy Grotthus, kl. 8e - laureat
    Mateusz Orleański, kl. 7f - laureat
    Michał Girulski, kl. 8d - finalista
    Małgorzata Pisklak, kl. 8a - finalista
  • BIOLOGIA
    Ignacy Grotthus, kl. 8e - laureat
  • GEOGRAFIA
    Jarosław Dąbrowski, kl. 7a - laureat
    Mateusz Orleański, kl. 7f - laureat
    Oliwia Szałata, kl. 8a - finalista

rok szkolny 2019/2020

  • JĘZYK POLSKI
    Marta Drelichowska, kl. 8e - laureat
    Szymon Stasieńko, kl. 8e - finalista
    Zuzanna Wesoła, kl. 8a - finalista
  • JĘZYK ANGIELSKI
    Lidia Zwolska, kl. 8c - laureat
    Jakub Chytroń, kl. 7e - fianlista
    Maksymilian Kowalski, kl. 8e - finalista
    Marek Muzyka, kl. 8e - finalista
    Franciszek Przybył, kl. 7e - finalista
  • MATEMATYKA
    Marta Drelichowska, kl. 8e - laureat
    Maksymilian Kowalski, kl. 8e - laureat
    Marek Muzyka, kl. 8e - laureat
  • FIZYKA
    Maksymilian Kowalski, kl. 8e - laureat
    Marek Muzyka, kl. 8e - laureat
    Tymoteusz Rekuć, kl. 8e - laureat
  • BIOLOGIA
    Olgierd Nowak, kl. 8e - laureat
    Tymoteusz Rekuć, kl. 8e - laureat
    Jerzy Zieliński, kl. 8e - finalista
  • CHEMIA
    Maksymilian Kowalski, kl. 8e - laureat
    Tymoteusz Rekuć, kl. 8e - finalista
  • GEOGRAFIA
    Hanna Cicha, kl. 7e - laureat
    Marta Drelichowska, kl. 8e - laureat
    Maksymilian Kowalski, kl. 8e - laureat

rok szkolny 2018/2019

  • JĘZYK POLSKI
    Maksymilian Kowalski, kl. 7e - laureat
  • MATEMATYKA
    Jan Pezda, kl. 8b - laureat
    Marek Muzyka, kl. 7e - laureat

rok szkolny 2017/2018

  • JĘZYK POLSKI
    Jan Pezda, kl. 7b - finalista

rok szkolny 2016/2017

  • JĘZYK POLSKI
    Jan Pezda, kl. 6b - finalista
  • MATEMATYKA
    Jan Pezda, kl. 6b - laureat
© 2015 Szkoła Podstawowa Nr 3 we Wrocławiu